Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

21164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
21165.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Méliusz Jószef: Napnyugati kávéház. Bukarest, 1985., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21166.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kós Károly: Varju-nemzetség. + Szántó György: Stradivari. Kolozsvár,én.-1935,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötések, jó állapotban.
21167.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db DEDIKÁLT/aláírt könyv: Tvsztár-paletta. Gyémánt László festményei, Bodor László riportjai. Bp., 2002, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Gyémánt László (1935- ) festőművész által aláírt példány! + Tisza Kata: Reváns. Bp., 2006, Ulpius-ház. A szerző által Mezei Tamásnak DEDIKÁLT példány.
21168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bori Imre: A jugoszláviai magyar irodalom rövid története. (DEDIKÁLT). Bányai János utószavával. Újvidék, 1993, Forum. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bori Imre (1929-2004) Széchenyi-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány.
21169.

Rufpreis:
1 600 HUF

21170.

Rufpreis:
1 200 HUF

21171.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv - Carriére-Delumeau-Eco-Gould: Beszélgetések az idők végezetéről + Grass, Günter: Az én évszázadom. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21172.

Rufpreis:
1 800 HUF

21173.

Rufpreis:
1 600 HUF

21174.

Rufpreis:
800 HUF

Gáspár Jenő: Az arany páva I-II. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, gerincnél ragasztott, kopottas állapotban.
21175.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF