Földi János, 2 mű egy kötetben: Földi János költeményei. Kiadta és bevezette: Dr. Mixich Lajos. + Földi János magyar grammatikája. Közzéteszi: Gulyás Károly. Régi Magyar Könyvtár 25. és 28. Bp., 1910-1912, Franklin-Társulat, 238+(2) p.; 303+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.
David Ogilvy: Ogilvy a reklámról. Ford.: Török András. Bp., 1992., Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, elülső kötéstábla belső felén és előzéklapon apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
1929-1945 Vegyes régi könyvárjegyzék, 2 db, valamint egy térkép árjegyzék, összesen 3 db: 1932-1933 Kir. M. Egyetemi Nyomda nagy karácsonyi jegyzék. 1932-1933. Bp., Kir. M. Egyetemi-ny., 32 p.; 1945 Az Egyetemi Nyomda Tudományos Újdonságai. Karácsonyi könyvek. Bp., 1945, Egyetemi-ny, 7+1 p.; 1929 M. Kir. Állami Térképészet Térképművek és egyéb kiadványok jegyzéke. Bp., 1929, M. Kir. Állami Térképészet, 35+1 p.;
Gulyás Pál: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke III. köt. Aldinák. Leírta:- -. Catalogus Bibliothecae Musaei Nat. Hungarici III. Libri in Aldina Officina Impressi. Bp., 1908, Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtára, 4+107 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, bélyegzésekkel és gyűjteményi címkével.