Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

21152.

Rufpreis:
1 200 HUF

21153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
21154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
21155.

Rufpreis:
1 000 HUF

21156.

Rufpreis:
2 000 HUF

21157.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21158.

Rufpreis:
1 800 HUF

Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
21159.

Rufpreis:
1 800 HUF

21160.

Rufpreis:
2 800 HUF

1929-1945 Vegyes régi könyvárjegyzék, 2 db, valamint egy térkép árjegyzék, összesen 3 db:   1932-1933 Kir. M. Egyetemi Nyomda nagy karácsonyi jegyzék. 1932-1933. Bp., Kir. M. Egyetemi-ny., 32 p.;   1945 Az Egyetemi Nyomda Tudományos Újdonságai. Karácsonyi könyvek. Bp., 1945, Egyetemi-ny, 7+1 p.;   1929 M. Kir. Állami Térképészet Térképművek és egyéb kiadványok jegyzéke. Bp., 1929, M. Kir. Állami Térképészet, 35+1 p.;
21161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gulyás Pál: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke III. köt. Aldinák. Leírta:- -. Catalogus Bibliothecae Musaei Nat. Hungarici III. Libri in Aldina Officina Impressi. Bp., 1908, Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtára, 4+107 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, bélyegzésekkel és gyűjteményi címkével.
21162.

Rufpreis:
1 200 HUF

Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
21163.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF