Ady Endre 3 műve: Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, számos bejegyzéssel, névbejegyzéssel, firkával.; Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, ketté szakadt, sérült papír védőborítóval.; Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus, 176 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel. Számozatlan példány.;
Ady Endre 2 műve: Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben.; Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp.,én., Athenaeum, 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott borítóval. + Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. Bp., 1920, Athenaeum, IV+4+33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, gyűrött borítóval.
Kiss Arnold: A pap hárfája. Bp., 1904, Singer és Wolfner (Márkus Samu-ny.), 4 sztl. lev.+ 224 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.