Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

21125.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942,Szerzői,(Hungária-ny.),77+3 p. + 1 sztl. lev. Az eredeti illusztrált borítót hátulra bekötötték. (Az illusztrált borító Zádor István munkája.) Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (111./1000) példány.
21126.

Rufpreis:
1 000 HUF

21127.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21128.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révai József: Ady. (2 példány.); Lukács György: Ady. (Első kiadás.) Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötések, az egyik foltos borítóval.
21129.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Ady Endre 3 műve:   Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, számos bejegyzéssel, névbejegyzéssel, firkával.;   Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, ketté szakadt, sérült papír védőborítóval.;   Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus, 176 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel. Számozatlan példány.;
21132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Endre 2 műve:   Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben.;   Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp.,én., Athenaeum, 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott borítóval.   + Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. Bp., 1920, Athenaeum, IV+4+33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, gyűrött borítóval.
21133.

Rufpreis:
1 200 HUF

21135.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Kiss Arnold: A pap hárfája. Bp., 1904, Singer és Wolfner (Márkus Samu-ny.), 4 sztl. lev.+ 224 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
21136.

Rufpreis:
1 400 HUF

21137.

Rufpreis:
1 000 HUF

21138.

Rufpreis:
1 800 HUF

21139.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF