Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

20980.

Rufpreis:
1 200 HUF

20981.

Rufpreis:
1 600 HUF

20982.

Rufpreis:
1 800 HUF

Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium megbízásából szerk. és kiadja a M. Kir. Orsz. Színművészeti Akadémia igazgatósága és tanári testülete. Bp., 1930, Athenaeum-ny., 329+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, egy lap kijár.
20983.

Rufpreis:
1 600 HUF

Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval és gerinccel.
20984.

Rufpreis:
1 200 HUF

20985.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20986.

Rufpreis:
1 800 HUF

20987.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
20988.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bosnyák István: Kis éji Ady-breviárium. Anno Domini 1989. Újvidék, 1993, Jugoszláviai Magyar Művelődési Társaság. Kiadói papírkötés.
20989.

Rufpreis:
1 600 HUF

Evelyn Waugh: Utolsó látogatás. Budapest, é.n. Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóval és modern műanyag védőborítóval, kissé laza kötéssel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé foltos lapélekkel.
20990.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sinclair Lewis: Elmer Gantry (a prédikátor). Budapest, é.n., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóval.
20991.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF