Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium megbízásából szerk. és kiadja a M. Kir. Orsz. Színművészeti Akadémia igazgatósága és tanári testülete. Bp., 1930, Athenaeum-ny., 329+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, egy lap kijár.
Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval és gerinccel.
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
Evelyn Waugh: Utolsó látogatás. Budapest, é.n. Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóval és modern műanyag védőborítóval, kissé laza kötéssel, címlapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé foltos lapélekkel.