Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Vatai László: Az isten szörnyetege (Ady Lírája.) Washington, D. C., 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
20992.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sükösd Mihály: A kívülálló. Vizsgálati fogság. Két regény. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Sükösd Mihály (1933-2000) József Attila-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány.
20993.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egely György: Tiltott találmányok. Bp.,2000, Egely Kft. Kiadói papírkötés. Utolsó oldalon folttal.
20994.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zajzoni Rab István: Erdély zugából... - - prózája. Szerk.: Bartha Judit, Magdó János, Nagy János. (DEDIKÁLT). Szecseleváros (Négyfalu), 1992, Zajzoni Rab István Líceum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. A kötet egyik szerkesztője, Magdó János által Dr. Szele Lajosnak DEDIKÁLT példány.
20995.

Rufpreis:
1 800 HUF

Háfiz: 50 ghazal. A kötetet szerk. és a tanulmányt írta: Dr. Sárközy Miklós. (Pécs-Bp., 2018), Pécsi Testvérvárosi Egyesület - Magyar Pen Club. Magyar és perzsa nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
20996.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20997.

Rufpreis:
2 800 HUF

20998.

Rufpreis:
1 400 HUF

20999.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Orosz költők antológiája. Ford.: Győri-Juhász Jenő. Bp., [1945], Anonymus (Urbányi István-ny.), 340+(12) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21000.

Rufpreis:
2 400 HUF

21001.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Ford.: Galgóczy Árpád. (DEDIKÁLT). H.n., 2008, Polar Alapítvány - Valo-Art Bt. (Szentendre, Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely). Kiadói bőrkötésben, merített papíron. Megjelent 20 számozott példányban, ebből ez a 09. számú. A fordító, Galgóczy Árpád (1928-2022) József Attila- és Palládium díjas műfordító, író, költő, egykori Gulag-rab által (fia részére) DEDIKÁLT példány.
21002.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pajor András: Rongyosok. Ifjúsági regény. DEDIKÁLT! hn., én., Prudencia Kör. Kiadói papírkötés.
21003.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF