Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Gogol: Egy őrült emlékiratai. Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Ford.: Barta Sándor. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Hasonmás kiadás. Kiadói papírmappában, jó állapotban, a mappa minimálisan sérült. Megjelent 5150 példányban.
20918.

Rufpreis:
2 800 HUF

20919.

Rufpreis:
1 800 HUF

20920.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
20921.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Pál: Hajnalcsillag. Irredenta népszínmű 1 felvonásban. H.n., 1936, szerzői kiadás (Kaposvár, Fenyvesi Béla és Fia-ny.), 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap szélén kis sérüléssel. (Ritka!)
20922.

Rufpreis:
2 000 HUF

Breznay Imre: A tűzoltásról és a tűz ellen való védekezésről. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 112 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. (Ritka!)
20923.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kellér Andor: Író a toronyban. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. A szerző, Kellér Andor (1903-1963) író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
20924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rákos Sándor: A tűz udvarában. Versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, műfordító, esszéíró által DEDIKÁLT példány.
20925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1975, Móra. 3. kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
20926.

Rufpreis:
2 000 HUF

20927.

Rufpreis:
2 800 HUF

20928.

Rufpreis:
1 200 HUF

gróf Zichy Tivadar: Szeretni tudni kell...! Egy iskola története, amelyben kizárólag szerelmet tanulnak. (Erotikus regény) Bp., é.n. Uj Magazin könyvek. 159p. Kiadói vászonkötésben.
20929.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF