Gogol: Egy őrült emlékiratai. Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Ford.: Barta Sándor. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Hasonmás kiadás. Kiadói papírmappában, jó állapotban, a mappa minimálisan sérült. Megjelent 5150 példányban.
Kovács Pál: Hajnalcsillag. Irredenta népszínmű 1 felvonásban. H.n., 1936, szerzői kiadás (Kaposvár, Fenyvesi Béla és Fia-ny.), 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és néhány lap szélén kis sérüléssel. (Ritka!)
Breznay Imre: A tűzoltásról és a tűz ellen való védekezésről. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 112 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. (Ritka!)
Kellér Andor: Író a toronyban. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. A szerző, Kellér Andor (1903-1963) író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
Rákos Sándor: A tűz udvarában. Versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, műfordító, esszéíró által DEDIKÁLT példány.
gróf Zichy Tivadar: Szeretni tudni kell...! Egy iskola története, amelyben kizárólag szerelmet tanulnak. (Erotikus regény) Bp., é.n. Uj Magazin könyvek. 159p. Kiadói vászonkötésben.