Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Fazekas Mihály: Élni akarok. Versek. Iscserekov András fametszeteivel. (Dedikált.) Pápa, 1937. Irodalmi és Művészeti Társaság (Pápai Főiskolai Nyomda). 42 + [6] p. Dedikált: ,,Nelly néninek igaz szeretettel és kézcsókkal: Misu. Bp. 1937. dec. 17.'' Oldalszámozáson belül Iscserekov András négy egészoldalas fametszetével. A rendes kiadáson kívül bibliofilek számára 20 számozott példány is készült. Fűzve, enyhén sérült, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20930.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Milton, John: Elveszett Paradicsom. Ford.: Jánosy István. Szenczi Miklós utószavával. Helikon Klasszikusok. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borító sarkán minimális sérüléssel, egyébként jó állapotban. Számozott (327./950) példány.
20931.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gregoroviu,[Ferdinand]: Lucrezia Borgia egykorú okiratok és levelezések nyomán. Ford.: Márkus Miklós, Feleki József. Bp., 1892., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés kopott borítóval, sérült gerinccel.
20934.

Rufpreis:
1 600 HUF

20935.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20936.

Rufpreis:
2 800 HUF

20937.

Rufpreis:
1 000 HUF

20938.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vujicsics D. Sztoján:  Elillant évek szőlőhegyén. Esszék és tanulmányok. (Dedikált.) [Budapest], 1997. Filum Kiadó (Budapest Fővárosi Levéltár Nyomda). 126 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak egy csepp a tengerbe, szenvedélyét csillapítom, baráti szeretettel Vujicsics Sztoján. [19]97. Könyvnap''. Tervezte: Keresztes Mária. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
20939.

Rufpreis:
2 400 HUF

20940.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jules Verne: Sándor Mátyás I-II. Képes kiadás. Bp., 1897. Eisler G. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, az egyik kötet kötése szétvált, néhány lapja kijár, sérült lapszélekkel.
20941.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verne Gyula: A Szahara tengere. Ford.: Dánielné Lengyel Laura. Bp., én., Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötés.
20942.

Rufpreis:
2 400 HUF

20943.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF