Fazekas Mihály: Élni akarok. Versek. Iscserekov András fametszeteivel. (Dedikált.) Pápa, 1937. Irodalmi és Művészeti Társaság (Pápai Főiskolai Nyomda). 42 + [6] p. Dedikált: ,,Nelly néninek igaz szeretettel és kézcsókkal: Misu. Bp. 1937. dec. 17.'' Oldalszámozáson belül Iscserekov András négy egészoldalas fametszetével. A rendes kiadáson kívül bibliofilek számára 20 számozott példány is készült. Fűzve, enyhén sérült, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a hátsó táblán kis sérülésel.
Jules Verne: Sándor Mátyás I-II. Képes kiadás. Bp., 1897. Eisler G. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, az egyik kötet kötése szétvált, néhány lapja kijár, sérült lapszélekkel.
Fekete István: Téli berek. Fekete István Művei. Bp., 2003. Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, enyhén kopott borítóval, de jó állapotban. Ajándékozási sorokkal.