Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

20785.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bashkirtseff Mária:  Bashkirtseff Mária intim vallomásai. Sajtó alá rendezte: Pierre Borel. Fordította: Havas József. I-IV. kötet. [Teljes.] Budapest, [1937]. Dante Könyvkiadó (Krakauer ny. - Hornyánszky V. ny.) 218 p.; 188 p.; 191 + [1] p.; 197 + [1] p. Az első két kötet lapjai enyhén foltosak. (Klasszikus memoárok.) Egységes, aranyozott, kiadói bőrkötésben, felül foltos lapszélekkel. Jó példány.
20786.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lőrincze Lajos (szerk.): Édes anyanyelvünk. Bp., 1961., Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. DEDIKÁLT példány.
20787.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Birtalan Balázs: Sorskönyv nélkül. hn., 2017, Mangólia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20788.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes összes történetei 1. köt. Bp., 2001, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
20789.

Rufpreis:
4 000 HUF

20790.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sík Sándor: Maradék magyarok! Versek. Budapest, 1919. Szent-István-Társulat (Stephaneum ny. Rt.) 60 p. Első kiadás. Válogatás az olasz frontot megjárt piarista szerzetes első világháború alatt írt költeményeiből. Enyhén gyűrött lapszélekkel. Fűzve, színes, Nagy Sándor festőművész által illusztrált, foltos kiadói borítóban.
20791.

Rufpreis:
3 000 HUF

Radnóti Miklós Naptár. [Budapest], (1997). Helikon Kiadó (Gyomai Kner Nyomda Rt. [28] p. A bibliofil kiadványt Kováts Imre tervezte, oldalszámozáson belül szövegközti csillagjegy-illusztrációkkal. Vaknyomásos, aranyozott kiadói bőrkötésben. Jó példány.
20792.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fenyő László: Őszi kávéház. A szerző, Fenyő László (1902-1945) költő, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT! Bp., 1936, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, sérült és kissé foiltos borítóval, lapok széle kissé foltos.
20793.

Rufpreis:
3 000 HUF

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban
20794.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szabó Dezső füzetek, 4 db: A kötél legendája.; Mosolygok.; A választójog reformja. - Pro mansardo. - Válasz gr. Tisza Istvánnak. - Mai jegyzetek.; Juhász Gyula. - A magyar néphadseregről. - Makkai Sándor regénye. - Életeim. - Mai jegyzetek. Bp., 1934-1937, Ludas Matyi. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban.
20795.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Galgóczi Erzsébet: Ott is csak hó van. Novellák. [Dedikált.] [Budapest], 1961. Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 225 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Jutkának, félig ismerve, de egész szeretettel: Galgóczi Erzsi. 1961. máj. 8." Tezla 4367. Aranyozott gerincű, Zelenák Crescentia rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
20796.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF