Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

31

Beschreibung:

Galgóczi Erzsébet: Ott is csak hó van. Novellák. [Dedikált.] [Budapest], 1961. Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 225 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Jutkának, félig ismerve, de egész szeretettel: Galgóczi Erzsi. 1961. máj. 8." Tezla 4367. Aranyozott gerincű, Zelenák Crescentia rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk