Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20906.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
20907.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyelvművelő Füzetek 1-4. száma: Szinnyei József: Jó magyarság.; Zolnai Gyula: Van-e szükség nyelvművelésünk irányítására?; Vásárhelyi Gergely: A magyar nyelv küzdelmes sorsa Erdélyben.; Zolnai Gyula: Idegen szavaink és a nyelvújítás. A Magyar Tudományos Akadémia Nyelvművelő Bizottságának megbízásából szerk.: Zsirai Miklós. Bp., 1935-1937, MTA. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kis sérüléssel.
20908.

Rufpreis:
1 000 HUF

Choma, Anne: Gentleman Jack. Anne Lister titkos élete. 2019, HVG Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20909.

Rufpreis:
1 000 HUF

D. Szabó Ede: Urak és gavallérok. Drámák - Vigalmak - Legendák. Bp., 2008, ETK Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20910.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db krimi: Ellery Queen: A kétlelkű Gimball Félvászon kötésben.; Morland: Az árny gyilkos. Pengős regények; Blake: Gyilkosság a túlvilágról. Bp., Athenaeum.
20911.

Rufpreis:
2 000 HUF

20912.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánffy Miklós 3 műve: Megszámláltattál... Kolozsvár, é.n.-1934. Kolozsvári Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + És hijjával találtattál... I-II. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20914.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany-kéziratok. A bevezetőt írta és a dokumentumokat válogatta: Novák László. Az Arany János Múzeum Irodalomtörténeti Gyűjteménye 1. Nagykőrös, 1982, Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés, az előzéklap kissé sérült. Megjelent 600 példányban.
20915.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Napló. (1943-1944). Bp., [1945], Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos gerinccel, sérült fűzéssel, hiányzó címlappal, az utolsó lapon (szöveget nem érintő) hiánnyal.
20916.

Rufpreis:
2 400 HUF

20917.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF