Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 ... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000017/Pech-Jozsef-Gatvedelem-Gyakorlati-kezikonyv-Bp-1918-Pallas-343-p-2-kiadas-Atkotott~II3087752
3087752
20905
463
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras