Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

Arthur Conan Doyle: A Brixtoni rejtély. Legjobb Könyvek 42. szám. Bp.,(1919), Érdekes Ujság, 63+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, két lapszélen kis sérüléssel.
20968.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

20969.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
20970.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ómagyar Mária-siralom. Keresztury Dezső tanulmányával. Szalay Lajos illusztrációival. Bp.,1982, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Szerelem. - - egyfelvonásosai. I. köt. Dupla pofon. Kvitt. A zördög. Bp., 1913, Nyugat, 79+(1) p. Második kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, részben szétváló fűzéssel.
20972.

Rufpreis:
1 800 HUF

Györffy László: Asztrológia. Bp., 1935, Kókai Lajos (Buschmann F. utódai-ny.), 319+(1) p. Első kiadás. Papírkötésben, kissé foltos, sérült borítóval, részben laza fűzéssel, néhány kijáró lappal, helyenként foltos lapokkal, A szövegben aláhúzásokkal.
20973.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trefort Ágoston: Emlékbeszédek és tanulmányok. Bp.,1881, MTA,VIII+345+3 p. Hozzákötve: Ujabb emlékbeszédek és tanulmányok. Bp.,1887, Franklin, 4+183 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés,kissé kopott borítóval, a címlapokon régi intézményi bélyegzésekkel.
20974.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20975.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Bp., 1901, Athenaeum, XI+(1)+418+(2) p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, túlnyomórészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
20976.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20977.

Rufpreis:
1 600 HUF

20978.

Rufpreis:
1 600 HUF

20979.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF