Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 464

20821.

Rufpreis:
1 800 HUF

20822.

Rufpreis:
2 000 HUF

20823.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

20824.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20825.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bertolt Brecht színművei. I-II. köt. Szerk.: Vajda György Mihály, Walkó György. Ford.: Bernáth István et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20826.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jakabovics Tibor: Mókusugrás. Ültess fát! Bp., 2021, Equibrilyum. Kiadói egészvászon-kötés.
20827.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20828.

Rufpreis:
3 000 HUF

20829.

Rufpreis:
3 000 HUF

Preszly Elemér: Ősz. DEDIKÁLT!Bp., 1942., (Vác, Pestvidéki Nyomda, 186 p. Kiadói papírkötés.
20830.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Eichendorff J[oseph] báró: Egy naplopó életéből. Ford.: Gábor Endre és Brenner Hugó. Az egyik fordító, Gábor Endre által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Táltos,(Élet-ny.), 155+5 p. A borító Jaschikné Müller Mária munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, az elülső borító szélén sérüléssel, foltos gerinccel.
20831.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

20832.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF