Upton Sinclair: Letűnt világ I-II. Budapest, 1945, Renaissance. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé kopott papír védőborítón apró szakadásokkal, kissé sérült kötéssel.