Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 345

Ninive. Fortgesezte Fragmente über die dermaligen politischen Angelegenheiten in Ungarn. h. n., 1790, im römischen Reich. Korabeli, kissé sérült kartonkötésben.
19296.

Rufpreis:
8 000 HUF

19298.

Rufpreis:
8 000 HUF

19299.

Rufpreis:
8 000 HUF

19300.

Rufpreis:
8 000 HUF

[Babai Ferenc (1742-1778)] Franciscus Babai: Ungariae reges. Eorum genealogia, acta item illustratoria, et fata, compendio metrico deducta a- - presbytero. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1773, Typis Tirnaviensibus, 48 p. Latin nyelven. Átkötött modern egészbőr-kötés, foltos lapokkal.
19301.

Rufpreis:
6 000 HUF

Karácsonyi János, Dr.: A magyar nemzet áttérése a nyugati kereszténységre 997-1095. Oradea-Nagyvárad, Szerző kiadása (Szent László-Nyomda Rt., Nagyvárad), 200 p. + 1 térkép. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
19302.

Rufpreis:
6 000 HUF

19303.

Rufpreis:
6 000 HUF

Faragó Miksa: A Kossuth-bankók kora. A szabadságharc pénzügyei. Előszót írt hozzá Dr. Báró Madarassy-Beck Gyula. Bp., é.n. (1912), Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt Kiadói, 342p. enyhén sérült papírkötésben.
19304.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Halla Aurél-Dr. Dobrovics Károly: Magyarország története különös tekintettel iparra és kereskedelemre. I-II. kötet. I. kötet: A legősibb kortól 1290-ig. II. kötet: 1290-től napjainkig. Szerk.: - -. Bp.,1936, Monopol,(Hellas-ny.), 320+378 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. egy-két kisebb kopással, folttal
19305.

Rufpreis:
6 000 HUF

1858 Új Magyar Múzeum egyszersmind a Magyar Akadémia Közlönye. VIII. évf. I. kötet. I-XII szám. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. 588 p. + 1 kih térkép Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kopásokkal, sérülésekkel, az utolsó kb 30 levél foltos
19306.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyarország az osztrák-magyar monarchia idején (Rajzok és grafikák.) A bevezető tanulmányt és a képanyagot összeáll.: Hessky Orsolya. Berényi Zsuzsa fotóival. Szerk.: Tóth Emese. Bp., 2005, Kossuth. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.HOzzá egy 1927-es választási összeíróív
19307.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az 1848-1849. évi első népképviseleti országgyűlés történeti almanachja. Szerk.: Pálmány Béla. Bp., 2002., Magyar Országgyűlés, 1369 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19308.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF