Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Halla Aurél-Dr. Dobrovics Károly: Magyarország története különös tekintettel iparra és kereskedelemre. I-II. kötet. I. kötet: A legősibb kortól 1290-ig. II. kötet: 1290-től napjainkig. Szerk.: - -. Bp.,1936, Monopol,(Hellas-ny.), 320+378 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. egy-két kisebb kopással, folttal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras