Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10620.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
10621.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Siflis András (1955-): Női akt és egyéb alakok, 1989. Vegyes technika, karton. Jelzett. 70×100 cm
10622.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10623.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10624.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hashim Samarchi (1939-): Cím nélkül, 1968. Színes akvatinta, papír, jelzett, számozott (26/130), 28x28 cm
10625.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm
10626.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben.
10627.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Városnézők, 1965. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm.
10628.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm
10629.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10630.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10631.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF