Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018513
10620
459
30000
3070119
10621
459
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
3070886
10622
459
Siflis András (1955-): Női akt és egyéb alakok, 1989. Vegyes technika, karton. Jelzett. 70×100 cm 3071327
10623
459
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2626872
10624
459
14000
3073368
10625
459
24000
Hashim Samarchi (1939-): Cím nélkül, 1968. Színes akvatinta, papír, jelzett, számozott (26/130), 28x28 cm 3078302
10626
459
Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm
3077702
10627
459
28000
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben.
3077712
10628
459
28000
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Városnézők, 1965. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60x80 cm. 3077127
10629
459
Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm
3077233
10630
459
14000
2982976
10631
459
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF