Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10498.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
10499.

Rufpreis:
10 000 HUF

10500.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x10,5 cm
10501.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nemes Mihály (1846-1945): Csallóközi népviselet, vegyes technika, papír, jelzett, 12,5×16 cm + 2 db által tervezett képeslap
10502.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Novák Lajos (1927-1989): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (79/100), 29×39,5 cm
10503.

Rufpreis:
3 000 HUF

10504.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Nyári István (1952-): Cím nélkül, 1981. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban. 23x16 cm
10505.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagy Rezső (működött a XX. sz. elején): Kiránduló, 1917. Akvarell, karton. 16x20 cm. Üvegezett fakeretben.
10506.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. 32x24 cm
10507.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Fekvő hölgy. Akvarell, papír, jelzett. 24x32 cm
10508.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Portré (Önarckép?), (1920?). Tus, akvarell, papír, jelzett, 34x21 cm.
10509.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF