Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077230
10498
459
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 3078140
10499
459
Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
3078459
10500
459
3055440
10501
459
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x10,5 cm
3071743
10502
459
Nemes Mihály (1846-1945): Csallóközi népviselet, vegyes technika, papír, jelzett, 12,5×16 cm + 2 db által tervezett képeslap
3057850
10503
459
Novák Lajos (1927-1989): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (79/100), 29×39,5 cm 2971866
10504
459
38000
3070760
10505
459
Nyári István (1952-): Cím nélkül, 1981. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban. 23x16 cm 3075806
10506
459
Nagy Rezső (működött a XX. sz. elején): Kiránduló, 1917. Akvarell, karton. 16x20 cm. Üvegezett fakeretben.
3074868
10507
459
Nagy Lajos (1956-): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. 32x24 cm 3074867
10508
459
Nagy Lajos (1956-): Fekvő hölgy. Akvarell, papír, jelzett. 24x32 cm 3056042
10509
459
Nyergesi János (1895-1982): Portré (Önarckép?), (1920?). Tus, akvarell, papír, jelzett, 34x21 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF