Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10253.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10254.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Freytag Zoltán (1901-1983): Csendélet virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm / oil on canvas, signed, framed
10255.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Farkasházy Miklós (1895-1964): Téli nap. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22,5×29,5 cm
10256.

Rufpreis:
8 000 HUF

10257.

Rufpreis:
8 000 HUF

10258.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Für Emil (1967-): Merry go round, 2010. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33×48 cm
10259.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10260.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fett Jolán (1927-2009): Hálózat (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 20,5×29,5 cm
10261.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Struktúrák vörössel (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán g 64/54 grafikai katalógusszámmal. 29,5x21 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/5 on the reverse.
10262.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10263.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyáni Margit (?- ): Madonna. Akril, falemez, jelzett, 40x30 cm
10264.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF