https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2862094
10265
459
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Glatter Ármin (1861-1931): Cigarettázó hölgy piros ruhában. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (halványan). Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 65,5×54 cm / Oil on canvas. Signed. Framed. 65,5x54 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3032054
10266
459
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyapay Kovács Béla (1899-1973): Lovasszekér, 1950. Tus, papír, jelzett. Üveg mögött, 20×29 cm 2644322
10267
459
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Női portré. Vegyes technika, farost, jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750012
10268
459
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja" - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták az arra tévedő vándorokat. Mikor a Velencei Köztársaság vezetősége úgy ítélte, hogy a homoszexualitás terjedése veszélyt hozhat a város szociális ügyeire, azzal védekeztek, hogy a női prostitúciót kezdték fölkarolni. 1509-re már összesen 11.565 örömlány tevékenykedett a városban. Természetesen a katolikus ünnepek alkalmával szabadnapot kaptak, és amúgy is rendszeresen ellenőrizték őket. Adóik pedig a város bevételeit jelentősen megnövelték.)
Das Lot is nicht erreichbar
2779943
10269
459
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ifj. Guti József Soma (1946-): Keleti utazás VII., 2007. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal üvegezett fakeretben, 28×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840578
10270
459
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Garády Gabriella: Vitorlások. Szén, papír. 29x3805 cm, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2808120
10271
459
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
2839172
10272
459
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2713368
10273
459
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2917614
10274
459
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049771
10275
459
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2022405
10276
459
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse