https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3077215
10510
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062012
10511
459
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
gróf Nemes Polixéna (-): Hölgyek az asztalnál. Tus, papír, jelzett. 26x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038080
10512
459
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 20x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3032059
10513
459
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Szilveszter (?-?): Naplesők, 1999. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 19×28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038076
10514
459
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2795114
10515
459
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátás a Tatár-dombról (Miskolc, Diósgyőr), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok kiállítási raglappal és autográf felirattal. Kissé sérült és hullámos. 60x90 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949919
10516
459
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 75x105 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001145
10517
459
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2739446
10518
459
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27x40cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739382
10519
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Lágy geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun.24x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739435
10520
459
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Festőpaletta. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945731
10521
459
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Absztrakt kompozíció, 1981. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse