https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3071279
10486
459
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kisgyerek babával és labdával. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 34,5×24,5 cm 3073295
10487
459
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2736775
10488
459
0
130000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
Das Lot is nicht erreichbar
2875558
10489
459
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40)
Das Lot is nicht erreichbar
2993838
10490
459
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Richard Mortensen (1910-1993): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2717011
10491
459
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819557
10492
459
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Fekete-kék kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 3074019
10493
459
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Murin Vilmos (1891-1952): Gyümölcsös csendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált. Dekoratív fakeretben, 22x27 cm 3072276
10494
459
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3070966
10495
459
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 33,5x44 cm 3068701
10496
459
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Móder Rezső (1954-): Történetek az asztal körül I. Ofszet, papír, jelzett, számozott (1/75), lapméret: 30×42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3055705
10497
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Ülő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse