Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kisgyerek babával és labdával. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 34,5×24,5 cm
10486.

Rufpreis:
10 000 HUF

10487.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
10488.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10489.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10490.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10491.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10492.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Murin Vilmos (1891-1952): Gyümölcsös csendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált. Dekoratív fakeretben, 22x27 cm
10493.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm
10494.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 33,5x44 cm
10495.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10496.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Ülő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10497.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF