Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26×34 cm
10608.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
10609.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm
10610.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965-): És gyermekeink lettek, 1988. Tempera, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 86x61 cm
10611.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm
10612.

Rufpreis:
12 000 HUF

10613.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Átjáró, 2002. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 11×13 cm
10614.

Rufpreis:
8 000 HUF

dr. Soós László (1944-2019): Téli este. Olaj, vászon. Jelzett, igényes, minimálisan sérült fa keretben. 50x70 cm
10615.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Schima András (Bandi) (1882-1959): Hungária 1920. Politikai és irredenta témájú grafika. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 23x18 cm
10616.

Rufpreis:
10 000 HUF
16

Swierkiewicz Róbert (1942-): Strandon, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×13 cm
10617.

Rufpreis:
12 000 HUF

10618.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, törésnyomokkal, vakráma nélkül, 40x56,5 cm
10619.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF