Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075480
10608
459
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26×34 cm 3075477
10609
459
Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
3075474
10610
459
Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm 3077696
10611
459
28000
Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965-): És gyermekeink lettek, 1988. Tempera, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 86x61 cm
3076645
10612
459
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm
3076636
10613
459
3076630
10614
459
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Átjáró, 2002. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 11×13 cm
3078705
10615
459
15000
dr. Soós László (1944-2019): Téli este. Olaj, vászon. Jelzett, igényes, minimálisan sérült fa keretben. 50x70 cm 3069832
10616
459
Schima András (Bandi) (1882-1959): Hungária 1920. Politikai és irredenta témájú grafika. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 23x18 cm 3070173
10617
459
Swierkiewicz Róbert (1942-): Strandon, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×13 cm 2994187
10618
459
3200
3018563
10619
459
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, törésnyomokkal, vakráma nélkül, 40x56,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF