Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2796689
10632
459
24000
2859072
10633
459
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
2642475
10634
459
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 2994752
10635
459
24000
Schéner Mihály (1923-2009): Színes figura (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x12 cm
2992660
10636
459
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
2992663
10637
459
Stefániay Edit (1936 - ) Nő lepkével. Tűzzománc, 10x10 cm, kerettel 20x20 cm 2680220
10638
459
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm 2980892
10639
459
2355809
10640
459
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
3047782
10642
459
55000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
2895085
10643
459
14000
Szalontai Éva (1951- 2013): Nyári hangulat. OLaj, textil, kartonra kasírozva. . Jelzett 62x57 cm Kissé hullámos az alja
3008911
10644
459
Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF