Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10632.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
10633.

Rufpreis:
2 000 HUF

10634.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Színes figura (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x12 cm
10635.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
10636.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Stefániay Edit (1936 - ) Nő lepkével. Tűzzománc, 10x10 cm, kerettel 20x20 cm
10637.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
10638.

Rufpreis:
5 000 HUF

10639.

Rufpreis:
2 400 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
10640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt.  Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
10642.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10643.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szaniszló Júlia (1950-1989): Alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10644.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF