Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10389.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10390.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10391.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10392.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
10393.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
10394.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
10395.

Rufpreis:
12 000 HUF

10396.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10397.

Rufpreis:
5 000 HUF

10398.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
10399.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kastaly István (1892-1991): Csendélet festőecsetekkel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 51x61 cm
10400.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF