Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2936592
10389
459
3800
2922674
10390
459
2991888
10391
459
24000
2874293
10392
459
30000
3020770
10393
459
14000
Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
2985254
10394
459
Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
2985250
10395
459
Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
2692394
10396
459
2968578
10397
459
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2782108
10398
459
2865006
10399
459
42000
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
3051893
10400
459
42000
Kastaly István (1892-1991): Csendélet festőecsetekkel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 51x61 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF