Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Kozma Lajos (1884-1948): Könyörgés. Nyomat, papír, paszpartuban, 22×20 cm
10401.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Kozma Lajos (1884-1948): Fafaragás. Nyomat, papír, paszpartuban, 22×20 cm
10402.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Kozma Lajos (1884-1948): Ravatalon. Nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 22×20 cm
10403.

Rufpreis:
6 000 HUF

10404.

Rufpreis:
8 000 HUF

Károlyi Ernő (1923 -2016): Kalocsa, érseki kert. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
10405.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kokas Ignác (1926-2009): Ady, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. 61x47 cm
10406.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Emlék. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
10407.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tavasz akar lenni. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×23 cm
10408.

Rufpreis:
3 000 HUF

10409.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10410.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm
10411.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kádár György (1912-2002): Hegedűs csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x20 cm
10412.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF