Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3072217
10401
459
Kozma Lajos (1884-1948): Könyörgés. Nyomat, papír, paszpartuban, 22×20 cm 3072209
10402
459
Kozma Lajos (1884-1948): Fafaragás. Nyomat, papír, paszpartuban, 22×20 cm 3072214
10403
459
Kozma Lajos (1884-1948): Ravatalon. Nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 22×20 cm 2959258
10404
459
3010606
10405
459
36000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Kalocsa, érseki kert. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
3047742
10406
459
15000
Kokas Ignác (1926-2009): Ady, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. 61x47 cm 3046747
10407
459
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Emlék. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
3006604
10408
459
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tavasz akar lenni. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×23 cm 2325081
10409
459
50000
Kolozsváry Sándor (1896-1944): Városi köszörűs. Szén, kréta, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alja sérült. Üvegezett keretben, 53,5×38 cm / Sándor Kolozsváry (1896-1944): Grinder in the city. Coal and chalk on paper. Signed lower right. Damaged at the bottom. Framed with glass. 53,5x38 cm 3057046
10410
459
24000
3056763
10411
459
40000
Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm
3051366
10412
459
Kádár György (1912-2002): Hegedűs csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF