Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100, 29,5x19,5 cm
10425.

Rufpreis:
1 800 HUF

id. Koffán Károly (1909-1985): Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 39×30 cm
10426.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kéri Imre (1945- ): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (III/VII), Kéri Imre autográf ajándékozási soraival 1997-ből, lapszéli kisebb elszíneződésekkel, 37×24,5 cm
10427.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

id. Kátai Mihály (1906-1983): Csónakázók, olaj, vászon, jelzett, sérült, 50×70 cm
10428.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kengyel Zoltán (1932-1989): Bükki falurészlet sétálókkal, 1966. Tempera, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x57 cm
10429.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Johanna (1951-): Mégis szeretem, 1987. Vegyes technika, papír, jelzett, kissé laza paszpartuban, 32×44 cm
10430.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kelle Sándor (1913-2003): Késő délután. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. 50×80 cm
10431.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kalló László (1925-2018): Táj (beszélgetők). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm
10432.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kass János (1927-2010), 12 db rézkarc: 12 híres orvos.12 Famous Physicians. Rézkarc, papír, jelzett a karcon.19x9 cm. Kiadói kissé foltos mappában, kiadói kísérőfüzettel. Egyik lap szélén néhány apró folt, máskülönben jó állapotban
10433.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kemény György (1936-): Férfi aktok (cím nélkül). Ofszet, papír, jelzett, számozott (1/184), paszpartuban, 17,5x26 cm
10434.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm
10435.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ligeti Miklós (1982-): Szürreális körtánc, 2008. Akvarell, papír, jelzett. 16x23 cm
10436.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF