Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939634
10425
459
Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100, 29,5x19,5 cm
3075468
10426
459
4200
id. Koffán Károly (1909-1985): Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 39×30 cm
3070203
10427
459
Kéri Imre (1945- ): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (III/VII), Kéri Imre autográf ajándékozási soraival 1997-ből, lapszéli kisebb elszíneződésekkel, 37×24,5 cm 3069709
10428
459
id. Kátai Mihály (1906-1983): Csónakázók, olaj, vászon, jelzett, sérült, 50×70 cm
3069710
10429
459
Kengyel Zoltán (1932-1989): Bükki falurészlet sétálókkal, 1966. Tempera, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x57 cm 3078307
10430
459
19000
Kovács Johanna (1951-): Mégis szeretem, 1987. Vegyes technika, papír, jelzett, kissé laza paszpartuban, 32×44 cm 3077633
10431
459
38000
Kelle Sándor (1913-2003): Késő délután. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. 50×80 cm
3077722
10432
459
24000
Kalló László (1925-2018): Táj (beszélgetők). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Művészeti Alap és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm 3076548
10433
459
30000
Kass János (1927-2010), 12 db rézkarc: 12 híres orvos.12 Famous Physicians. Rézkarc, papír, jelzett a karcon.19x9 cm. Kiadói kissé foltos mappában, kiadói kísérőfüzettel. Egyik lap szélén néhány apró folt, máskülönben jó állapotban 3078577
10434
459
Kemény György (1936-): Férfi aktok (cím nélkül). Ofszet, papír, jelzett, számozott (1/184), paszpartuban, 17,5x26 cm 3076679
10435
459
Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm
3033145
10436
459
4400
Ligeti Miklós (1982-): Szürreális körtánc, 2008. Akvarell, papír, jelzett. 16x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF