Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075516
10670
459
Szennik György (1923-2007): Bagolyirtás. Rézkarc, papír, jelzett. 31x48,5 cm
2991065
10671
459
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm 3077715
10672
459
28000
Szekeres Emil (1934-2019): Öböl (Balaton). Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült. 50x70 cm.
3070431
10673
459
Szinte Gábor (1928-2012): Szüret, pannóterv, Kecskemét Aranyhomok (?) szálló. Tempera, papír, jelzett a hátoldalán, 45x27 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 3002204
10674
459
3002207
10675
459
3005300
10676
459
Szabó András (1951-): Elmúlás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (10/15). 29,5×19,5 cm
3032625
10677
459
40000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
3027677
10678
459
15000
3027667
10679
459
15000
3027681
10680
459
15000
2898021
10681
459
7500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF