Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Szennik György (1923-2007): Bagolyirtás. Rézkarc, papír, jelzett. 31x48,5 cm
10670.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
10671.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szekeres Emil (1934-2019): Öböl (Balaton). Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Artrend és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült. 50x70 cm.
10672.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szinte Gábor (1928-2012): Szüret, pannóterv, Kecskemét Aranyhomok (?) szálló. Tempera, papír, jelzett a hátoldalán, 45x27 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10673.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10674.

Rufpreis:
3 000 HUF

10675.

Rufpreis:
3 000 HUF

10676.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szász Endre (1926-2003): Szürrealisztikus Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (51/100), üvegezett keretben, 30x42 cm
10677.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10678.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10679.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10680.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10681.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF