https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2749862
10645
459
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy paszpartun: Női portré. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent, 10,5×9 cm és férfi portré, tus, papír, jelezve jobbra lent, 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971577
10646
459
0
130000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2986087
10647
459
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2904538
10648
459
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Alakok (tanulmány). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 25×17 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1607209
10649
459
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2500065
10651
459
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2912765
10652
459
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Mária (1897-1998): Légies akt. Olaj, farost, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 48×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2957884
10653
459
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szakál Tibor (-): Figurák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 24×14,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2852017
10654
459
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852022
10655
459
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968635
10656
459
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Das Lot is nicht erreichbar
3076740
10657
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Tus, papír, jelzett 17x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse