Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10645.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
10646.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
10647.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10648.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10649.

Rufpreis:
2 400 HUF

10651.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10652.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10653.

Rufpreis:
2 400 HUF

10654.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10655.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10656.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Székely László (1932): Absztrakt formák 1976. Tus, papír, jelzett 17x25 cm
10657.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF