Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 14,5x17,5 cm körüli méretekben.
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11x15 cm és 15x21,5 közötti méretekben.
Szeift Béla (1944-2012): Szürrealista kompozíció, 2003. Vegyes technika, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 56x40 cm / mixed technique on board
Szász Endre (1926-2003): Erdélyi István régész professzor portréja. Golyóstoll, papír. Jelezve jobbra lent. Szász Endre autográf verses soraival. Üvegezett fakeretben. 21×14 cm.