Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 14,5x17,5 cm körüli méretekben.
10658.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11x15 cm és 15x21,5 közötti méretekben.
10659.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül, 1968. Tus, papír, jelzett, 13,5×8 cm
10660.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó György (1927-2017): Tihanyi Yacht Club. Akvarell, papír, jelzett, 26x17,5 cm, üvegezett fakeretben.
10661.

Rufpreis:
3 000 HUF

10662.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm
10663.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szász Endre (1926-2003): Erdélyi István régész professzor portréja. Golyóstoll, papír. Jelezve jobbra lent. Szász Endre autográf verses soraival. Üvegezett fakeretben. 21×14 cm.
10664.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szende Dezső (1887-): Női akt. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 26x42,5 cm
10665.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
10

Szűcs Edit (1968): Jelmeztervek. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 33x50 cm
10666.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szűcs Edit (1968): Jelmeztervek, közte 2 gyerek szereplő részére, jelzés nélkül. Akvarell, papír. 33x50 cm
10667.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, kartonra kasírozva. 35x50 cm
10668.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szabó Klára (?-?): Lányok. Tus. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, kartonra kasírozva. 43x31 cm
10669.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF