Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Óvári László (1926-88): Őszi csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm / László Óvári (1926-88): Autumn still life. Oil on canvas. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 50x80 cm
10534.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ősz Dénes (1915-1980): Őszi táj. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén foltos. 29,5×36 cm
10535.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olexa József (1960-): Dohány utcai zsinagóga. Vaskarc, papír, jelzett, számozott (13/100), 24,5×33 cm
10536.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ördögh László (1923-2007): Szénakazlak. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.
10537.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10538.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Pörge Gergely (1858-1930): Vízparti táj, 1899. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×32 cm / oil on canvas, signed, framed.
10539.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm
10540.

Rufpreis:
2 000 HUF

10541.

Rufpreis:
4 000 HUF

10542.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10543.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Prutkay Péter (1947-2022): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 35/100. 50,5×34 cm. Üvegezett fakeretben.
10544.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
10545.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF