Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987790
10534
459
120000
Óvári László (1926-88): Őszi csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm / László Óvári (1926-88): Autumn still life. Oil on canvas. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 50x80 cm
3076193
10535
459
Ősz Dénes (1915-1980): Őszi táj. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén foltos. 29,5×36 cm 3078273
10536
459
Olexa József (1960-): Dohány utcai zsinagóga. Vaskarc, papír, jelzett, számozott (13/100), 24,5×33 cm 3077699
10537
459
50000
Ördögh László (1923-2007): Szénakazlak. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 3013793
10538
459
3400
2991002
10539
459
42000
Pörge Gergely (1858-1930): Vízparti táj, 1899. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×32 cm / oil on canvas, signed, framed.
2865079
10540
459
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm 2735852
10541
459
2543568
10542
459
5500
Pupler Ágnes (1974-): Kék akt. Akril, vászon. Jelzett. 58x24,5 cm 2566145
10543
459
3051906
10544
459
Prutkay Péter (1947-2022): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 35/100. 50,5×34 cm. Üvegezett fakeretben. 2986140
10545
459
60000
Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF