Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032062
10560
459
Nagy Szilveszter (?-?): Gyülekezés, 1998. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 19×28 cm
2716765
10561
459
40000
3073413
10562
459
Pállya Celesztin (1864-1948): Olvasó férfi. Olaj, fatábla, jelzett. 23,5x32 cm 2890435
10563
459
3078507
10564
459
Patay Mihály (1910-1956): Táncolók zenészekkel. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13,5×16,5 cm 3078256
10565
459
Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
3076663
10566
459
Paulovits Pál (1892-1975): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×29 cm
3077276
10567
459
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39,5 cm 3077280
10568
459
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
3078120
10569
459
19000
Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
3078449
10570
459
Pauer Gyula (1941-2012): Keresztrejtvény. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. paszpartuban. 29,5×19,5 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/konceptek.html 3078511
10571
459
Patay Mihály (1910-1956): Disznóvágás. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13,5×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF