Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Nagy Szilveszter (?-?): Gyülekezés, 1998. Tus, papír, jelzett, üveg mögött, 19×28 cm
10560.

Rufpreis:
1 800 HUF

10561.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Pállya Celesztin (1864-1948): Olvasó férfi. Olaj, fatábla, jelzett. 23,5x32 cm
10562.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

10563.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Patay Mihály (1910-1956): Táncolók zenészekkel. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13,5×16,5 cm
10564.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
10565.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×29 cm
10566.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39,5 cm
10567.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
10568.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
10569.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Pauer Gyula (1941-2012): Keresztrejtvény. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. paszpartuban. 29,5×19,5 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/konceptek.html
10570.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

Patay Mihály (1910-1956): Disznóvágás. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13,5×9 cm
10571.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF