Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3052324
10437
459
3052316
10438
459
3200
Ligeti Miklós (1982- ): Csíkos pulóverben (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, 39x26 cm 3033139
10439
459
3200
Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi darab. 15x24,5 cm 3057999
10440
459
Laszgallner Oszkár (1879-1944): Lányka. Olaj, fatábla, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 13×11 cm 3073280
10441
459
17000
Lonovics László (1951-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, lapméret: 31x31 cm 2993832
10442
459
60000
3074108
10443
459
László Gyula (1910-1998): Önarckép, 1975. VI.24. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (3/1). Üvegezett fakeretben. Lap teteje kissé foltos. 29,5x24 cm. 3075485
10444
459
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Szerb templom, Ráckeve, 1973. Akvarell, papír, jelzett, , kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
3075491
10445
459
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1978. Akvarell, papír, jelzett, , kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm 2968216
10446
459
32000
3031859
10447
459
38000
Lápossy Hegedűs Géza (1875-1929): Virágos kert, 1916. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, korabeli szecessziós fakeretben. 50×67,5 cm
2949641
10448
459
Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF