Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10437.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Miklós (1982- ): Csíkos pulóverben (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, 39x26 cm
10438.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Csendélet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi darab. 15x24,5 cm
10439.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Laszgallner Oszkár (1879-1944): Lányka. Olaj, fatábla, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 13×11 cm
10440.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lonovics László (1951-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, lapméret: 31x31 cm
10441.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10442.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

László Gyula (1910-1998): Önarckép, 1975. VI.24. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (3/1). Üvegezett fakeretben. Lap teteje kissé foltos. 29,5x24 cm.
10443.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Legány Zoltán (1911-1993): Szerb templom, Ráckeve, 1973. Akvarell, papír, jelzett, , kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
10444.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1978. Akvarell, papír, jelzett, , kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
10445.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
9

10446.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Lápossy Hegedűs Géza (1875-1929): Virágos kert, 1916. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, korabeli szecessziós fakeretben. 50×67,5 cm
10447.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Lengyel Gergely Géza (-): Feleségem. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5 cm.
10448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF