Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967767
10317
459
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm.
2967471
10318
459
2951729
10319
459
30000
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
3019001
10320
459
28000
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó társaság. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55×68 cm
2692407
10321
459
Hanzely Jenő (1919-2000): Kulich Gyula. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2935772
10322
459
Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm 2743073
10323
459
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
2967773
10324
459
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Robanás (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve balra fent, paszpartuban. 33,5x23 cm.
2898016
10325
459
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm 3058143
10326
459
Hincz Gyula (1904-1986): 1930. szeptember 1. (Munkástüntetés). Rézkarc, karton, jelzett. Kissé foltos. Falra akasztható, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 33,5x48 cm)
2948214
10327
459
Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
3034561
10328
459
Horváth Tamás (?-): Kavalkád. Olaj, farost, jelzett, apró széli sérülésekkel, 39x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF