Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm.
10317.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10318.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10319.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10320.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10321.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heiling György (1939-2014): Házak. Toll, papír, jelzett a hátoldalán, 15x21 cm
10322.

Rufpreis:
4 000 HUF

Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm
10323.

Rufpreis:
10 000 HUF

10324.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
10325.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): 1930. szeptember 1. (Munkástüntetés). Rézkarc, karton, jelzett. Kissé foltos. Falra akasztható, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 33,5x48 cm)
10326.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Szabadban. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 24×24 cm
10327.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth Tamás (?-): Kavalkád. Olaj, farost, jelzett, apró széli sérülésekkel, 39x29,5 cm
10328.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF