Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033950
10072
459
50000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr gitárral és festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×50 cm
2971747
10073
459
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Cirkuszosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). Hátoldalán tanulmányrajz, ceruza, papír, jelzés nélkül. 22×24,5 cm
2967142
10074
459
2200
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm
2971696
10075
459
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Óvodások. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 19×33 cm.
2990872
10076
459
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jalta. rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 2781933
10077
459
Ágoston Vencel (1894-1946): Arckép. Olaj, falemez. Jelzett. 50x40 cm
2872433
10078
459
24000
Uri Asaf (1942-): Hedi szemüvege. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x35 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
2918575
10079
459
32000
A. Varga Imre (1953-): Páros. Olaj, farost, jelzés nélkül. 80x60 cm
2918573
10080
459
44000
A. Varga Imre (1953-): Férfi és nő. Olaj, fa, jelzés nélkül. 40x41,5x6 cm
3012542
10081
459
80000
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Nagybányai részlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. 33x46 cm.
2971761
10082
459
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Készül a lekvár, Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 20×34 cm
3047198
10083
459
14000
A Cheng Yan Heung (-): Ciel aprés ciel, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. 32,5x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF