Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Xantus Gyula (1919-1993): Őskor, 1980. Akril, farost. Jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm / oil on fibre board, signed upper left, with autograph description on the reverse, framed
10060.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10061.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Vogel Eric (1907-1996): Több nyelven beszélünk. Vidám Színpad 1964 kabaré plakátterv. Vegyes technika, papír jelzett 25x18 cm
10062.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10063.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Schéner Mihály (1923-2009): Kikötő vitorlásokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 60×80 cm
10064.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
17

Az O. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztályának munkái. 1933-34. Szerk. Varga Nándor Lajos. Bp., 1934, M. Kir. Képzőműv. Főisk. 3 sztl. lev., 23t.Benkovits Gy 3 db linó és fametszete, Dienes István linómetszet, Endrédy György 2 linómetszet, Élesdy István 3 fametszet, Iván Szilárd 5 db fametszet, Kürz János 1 linó, László Gyula 3 metszet. Metykó Gy 2 metszet, Patay Mihály 5 db fametszet, 2 linó, Schilling János 1 linó, Sinkó Károly 3 metszet, Tamássy Gyula 1 linó, Tombor I. 1 linó, Vidra Mária 1 linó. Zsinórfűzve, enyhén sérült papírborítóval 28x24 cm
10065.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pataki Ferenc, Swierkiewicz Róbert, Végh András, Ujházi Péter, Kovács László, Ecsedi Mari, KovácsImre, Bikácsi Daniela, Kovács Tamás, Nagy Benedek, Mayer Berta, István király múzeum 1974. 11 db nyomatot tartalmazó mappa.
10066.

Rufpreis:
5 000 HUF

10067.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×34,5 cm
10068.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10069.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Arató István (1922-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x70 cm
10070.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

A. Bak Péter (1950-): Naplemente. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm
10071.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF