Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10048.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10049.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2009-21. Computer nyomat, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab!
10050.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Nagy Imola (1976-): Éjjel a városban Akril, vászon, , jelzett 50x40 cm
10051.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Heinrich Schwarz (1903-1977): Antilop, 1955. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 36x48 cm. Tagja volt a berlini "Der Ring" művész egyesületnek.Pályája az ötvenes években teljesedett ki.1955-ben 1957-ben és 1959-ben is részt vett a Nagy Berlini Művészeti Kiállításon. Művei (szobrai, domborművei, falfestményei) számtalan német városban megtalálhatók. Német aukciósházak forgalmazták képeit. Nemzetközileg is ismert művész. / Heinrich Schwarz (1903-1977), German artist: oil on paper, signed, with autograph description on the reverse
10052.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Für Emil (1967-): Racing dogs/kosher dog food, 2009. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 35×45 cm
10053.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10054.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Bohóc, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x40 cm
10055.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10056.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzőművészeti kiállítás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm
10057.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ferenczy Noémi (1890-1957): Körtánc. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, unsigned, framed
10058.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
10059.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF