Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (9/30). Paszpartuban. 31,5x26 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30), in passepartout.
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40)
Heinrich Schwarz (1903-1977): Antilop, 1955. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 36x48 cm. Tagja volt a berlini "Der Ring" művész egyesületnek.Pályája az ötvenes években teljesedett ki.1955-ben 1957-ben és 1959-ben is részt vett a Nagy Berlini Művészeti Kiállításon. Művei (szobrai, domborművei, falfestményei) számtalan német városban megtalálhatók. Német aukciósházak forgalmazták képeit. Nemzetközileg is ismert művész. / Heinrich Schwarz (1903-1977), German artist: oil on paper, signed, with autograph description on the reverse
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Bohóc, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 50x40 cm
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben (vázlat). Olaj, vászon, kartonon jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm /
Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzőművészeti kiállítás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm