Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Csergezán Pál (1924-1996): Szarvasbőgés. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 29×40 cm
10169.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csergezán Pál (1924-1996): Zsákmány. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Erste Csergezán Pál Kunstmappe c. mappából, 37,5×31 cm
10170.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Cora Erzsébet (1927-2022): Csendélet. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéivel. Hordozóból adódó repedéssel. 50x40 cm.
10171.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Cságoly Erzsébet (1929-1992): Lombok alatt, 1990. Gouache, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34×48 cm
10172.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csík István (1930-): Gyárrészlet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat, Artrend és Artunion címkéivel, 60×80 cm
10173.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Conrad Gyula (1877-1959): Tivoli, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×24 cm.
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

10175.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10176.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10177.

Rufpreis:
5 000 HUF

10178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10179.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10180.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF