Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069706
10157
459
Borbély Béla (194?-2019): Egri reggel. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm. 3069707
10158
459
Borbély Béla (194?-2019): Zsuzsanna lak, Parád. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.
3069708
10159
459
Borbély Béla (194?-2019):Berecz András Kossuth-díjas énekes arcképe. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 28x26 cm.
3077935
10160
459
Balla Margit (1947- ): Alvajáró románc. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott: IV./VII., üvegezett fakeretben, 21x14 cm. 3076668
10161
459
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 22,5×26 cm 3058070
10162
459
Czobor László (1920-2004): Szentháromság. Toll, papír. Jelzett. 29x21 cm
3070989
10163
459
Csáki-Maronyák József (1910-2002):: Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 16x22 cm 2994191
10164
459
3073036
10165
459
24000
Czinege Zsolt (1964-): Holland tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x61 cm 3074295
10166
459
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, 24x20 cm 3074871
10167
459
22000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal, 41x59 cm
2968439
10168
459
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF