Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Borbély Béla (194?-2019): Egri reggel. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.
10157.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borbély Béla (194?-2019): Zsuzsanna lak, Parád. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.
10158.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borbély Béla (194?-2019):Berecz András Kossuth-díjas énekes arcképe. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 28x26 cm.
10159.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Balla Margit (1947- ): Alvajáró románc. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott: IV./VII., üvegezett fakeretben, 21x14 cm.
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 22,5×26 cm
10161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czobor László (1920-2004): Szentháromság. Toll, papír. Jelzett. 29x21 cm
10162.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002):: Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 16x22 cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

10164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czinege Zsolt (1964-): Holland tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x61 cm
10165.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett fakeretben, 24x20 cm
10166.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal, 41x59 cm
10167.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10168.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF