Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3001242
10277
459
2576451
10278
459
42000
3013591
10279
459
3061930
10280
459
Gibellini, Luisa (1950-): Repülés az égen. Akvarell, papír. Jelzett. 56,5×38 cm 2942094
10281
459
3048780
10282
459
Gelencsér János (1960-): Indulatos ember. Ceruza, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
3078658
10283
459
Galambos Margit (?-?): Portré, 1920-30 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 23x16,5 cm. 3056333
10285
459
14000
3071521
10286
459
Görög Rezső (1930- ): Vízparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×36 cm
2888761
10287
459
3800
Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm
3071452
10288
459
Gráber Margit (1896-1993): A Galilei kör márciusi ünnepe a vigadóban. Meghívó Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Benne Ady Endre az alkalomra írt versével kis hiánnyal 26x11 cm
3078651
10289
459
Galambos Margit (?-?), össz. 3 db mű egy lapon: Térfelbontás, 1920 körül. Ceruza, akvarell, papír, pauszpapír, jelzés nélkül, autográf felirattal. Lap széle kissé sérült. 12,5x16,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF