Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3074484
10303
459
15000
Glogovácz Rezső (működött a XX. sz. első felében): Kubikusok, 1914. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x28 cm 3075763
10304
459
36000
Gálffy Lola (1902-1980): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képzőművészek Gulácsy Lajos Alkotóközössége címkéjén feliratozott. Sérült. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm
3074870
10305
459
Győry Miklós (1905-1995): Pilletánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, 31,5x19,5 cm
3069711
10307
459
Gaál Domonkos (1940-2009): Tél a Pilisben. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (46/100), üvegezett fakeretben, 25×39 cm 3048796
10308
459
Gubis Mihály (1948-2006): Sex art, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./X. számozással. Lapszéli szakadással. Törésnyomokkal. 58×80 cm 3077798
10310
459
50000
Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Világ teremtése, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben. 70×50 cm 2982920
10311
459
2982946
10312
459
Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm
3001861
10313
459
Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm
3002052
10314
459
Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
2897210
10315
459
2986064
10316
459
15000
Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF