Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Glogovácz Rezső (működött a XX. sz. első felében): Kubikusok, 1914. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x28 cm
10303.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gálffy Lola (1902-1980): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képzőművészek Gulácsy Lajos Alkotóközössége címkéjén feliratozott. Sérült. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm
10304.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Győry Miklós (1905-1995): Pilletánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, 31,5x19,5 cm
10305.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Tél a Pilisben. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (46/100), üvegezett fakeretben, 25×39 cm
10307.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Gubis Mihály (1948-2006): Sex art, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./X. számozással. Lapszéli szakadással. Törésnyomokkal. 58×80 cm
10308.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Világ teremtése, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben. 70×50 cm
10310.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10311.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm
10312.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm
10313.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
10314.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10315.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
10316.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF