Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965938
10546
459
28000
Pattantyus Károly (1906-1987): Erdélyi napos erdő, 1964. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett keretben, 31x45 cm.
2672352
10547
459
Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm.
3053213
10548
459
Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja. Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fakeretben. 35×35 cm
3055760
10551
459
Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
3054031
10552
459
3400
Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm
3051367
10553
459
Prihoda István (1891-1956): Ünnepi készülődés. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 36x27 cm 3045650
10554
459
Perei Zoltán (1913-1992): Liszt Ferenc. Fametszet, papír. Jelzett. 17x9 cm 3068739
10555
459
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Kapálók. Rézkarc, papír, jelzett, egyetlen nyomat példány, 18x23,5 cm 3070036
10556
459
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/1), bal felső sarkában kisebb halvány folttal, 20x12,5 cm 3069848
10557
459
28000
Pataky László (1857-1912): Vasárnapi misére menet vegyes technika, papír jelzett, 24x34 cm Üvegezett keretben 3070448
10558
459
38000
Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Lovak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Carolus Pállya. Dekoratív fakeretben, 32x42 cm
3070864
10559
459
24000
Stephen Porter (1941-): Párhuzamok (cím nélkül), 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 73,5x53,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF