Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10546.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10547.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja. Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fakeretben. 35×35 cm
10548.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10551.

Rufpreis:
5 000 HUF

Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm
10552.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Prihoda István (1891-1956): Ünnepi készülődés. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 36x27 cm
10553.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Liszt Ferenc. Fametszet, papír. Jelzett. 17x9 cm
10554.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Kapálók. Rézkarc, papír, jelzett, egyetlen nyomat példány, 18x23,5 cm
10555.

Rufpreis:
2 800 HUF
28

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/1), bal felső sarkában kisebb halvány folttal, 20x12,5 cm
10556.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pataky László (1857-1912): Vasárnapi misére menet vegyes technika, papír jelzett, 24x34 cm Üvegezett keretben
10557.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Lovak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Carolus Pállya. Dekoratív fakeretben, 32x42 cm
10558.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Stephen Porter (1941-): Párhuzamok (cím nélkül), 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. 73,5x53,5 cm
10559.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF