https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2891119
10572
459
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000): Téli idill (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 24x21 cm. 2982903
10573
459
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2982898
10574
459
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2917695
10575
459
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2744547
10576
459
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911. Kis felületi sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 32x49cm
Das Lot is nicht erreichbar
2605475
10577
459
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, dekoratív fakeretben. 27x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10578
459
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2986000
10579
459
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Rohrbach (1939-2021): Falkavadászat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2692648
10580
459
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rozanits Tibor (1931-): Dr. Weil Emil. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10581
459
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750413
10582
459
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812620
10583
459
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse