Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Reich Károly (1922-1988): Füvészkert (Pál utcai fiúk). Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 8x15 cm
10584.

Rufpreis:
5 000 HUF

10585.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
10586.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10587.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Bőrharisnya és Halálos szerelem (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x20 cm
10588.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10589.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10590.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Reich Gábor (1951-): Őszi éj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 34/100. Üvegezett fakeretben. 29,5x39 cm.
10591.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 41×30,5 cm
10592.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm
10593.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Révész Imre (1859-1945): Vásár, rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Üvegezett fakeretben, 31,5×44,5 cm
10594.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rátkai György (1940-2009): Szárnyak. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII./XIV. számozással. 49x29,5 cm.
10595.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF