Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3000027
10584
459
Reich Károly (1922-1988): Füvészkert (Pál utcai fiúk). Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 8x15 cm 3001534
10585
459
4200
3031672
10586
459
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
2992323
10587
459
3200
3032577
10588
459
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Bőrharisnya és Halálos szerelem (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x20 cm
2750416
10589
459
15000
2382648
10590
459
2994750
10591
459
4200
Reich Gábor (1951-): Őszi éj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 34/100. Üvegezett fakeretben. 29,5x39 cm.
3055834
10592
459
14000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 41×30,5 cm
3055835
10593
459
14000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm
3043598
10594
459
3200
Révész Imre (1859-1945): Vásár, rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Üvegezett fakeretben, 31,5×44,5 cm 3055577
10595
459
Rátkai György (1940-2009): Szárnyak. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII./XIV. számozással. 49x29,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF