Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874270
10461
459
2996642
10462
459
Markovits István (1892-?): Ökrök a folyóban. Olaj, vászon, jelzett, Kis felületi sérülésekkel.. 60x80 cm
2722847
10463
459
Menyhárt József (1901-1976): Keleti főcsatorna. Filc, papír, jelzett, 19x30 cm
2603057
10464
459
55000
Macskássy Izolda (1945-2021): Emberpár. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 55x35 cm.
2768746
10465
459
4800
Makó András (1959-): Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 37x18 cm
3005343
10466
459
Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm
3032056
10467
459
Marosi Ilona (1941-): Evolutio, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
3033988
10468
459
38000
Mendlik Oszkár (1871-1963): Hegyvidéki vízesés. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Dekoratív fakeretben. 50×40 cm
3051929
10469
459
Mészáros Lajos (1925-1971): Eger. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×40 cm. 2981978
10471
459
15000
Melocco Miklós (1935): Memento Mori. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm. 2981983
10472
459
Melocco Miklós (1935): Kötél csomó. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm. 3053986
10473
459
4200
Makrai Zsuzsa (1944-): Holdfényben, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, paszpartuban. 19,5×29,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF