Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Duschanek János (1947-2013): Golgota. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 50/13, 46,5×33 cm, üvegezett fakeretben.
10217.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dobi Piroska (1929-): Lány kecskével. Olaj, rétegelt falemez. Hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével. Sérült. 85x70 cm
10218.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok és alakok. Monotípia, papír, mindegyik jelzett, lapszéli sérülésekkel, 27x39,5 és 42x30 cm közötti méretekben
10219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dombrovszky László (1894-1984): Piaci jelenet. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 17×21,5 cm
10220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x51 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Arckép, 1935. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 5x5 cm
10222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
10223.

Rufpreis:
5 000 HUF

10224.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ék Sándor (1902-1975): A vöröskatonák a frontra... Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 26x19,5 cm
10225.

Rufpreis:
4 000 HUF

10226.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10227.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 49×37 cm
10228.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF