Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077727
10217
459
14000
Duschanek János (1947-2013): Golgota. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 50/13, 46,5×33 cm, üvegezett fakeretben. 3077969
10218
459
38000
Dobi Piroska (1929-): Lány kecskével. Olaj, rétegelt falemez. Hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével. Sérült. 85x70 cm 3076450
10219
459
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok és alakok. Monotípia, papír, mindegyik jelzett, lapszéli sérülésekkel, 27x39,5 és 42x30 cm közötti méretekben
3076655
10220
459
Dombrovszky László (1894-1984): Piaci jelenet. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 17×21,5 cm 3069918
10221
459
Élesdy István (1912-1987): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x51 cm
3071319
10222
459
Élesdy István (1912-1987): Arckép, 1935. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 5x5 cm
3043620
10223
459
Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
2781143
10224
459
3058121
10225
459
Ék Sándor (1902-1975): A vöröskatonák a frontra... Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 26x19,5 cm
2922673
10226
459
19000
2523043
10227
459
Ék Sándor (1902-1975): Épül a tengerjáró. Litográfia, papír, jelzett. Lap alja kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×37,5 cm
2523046
10228
459
9500
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 49×37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF