Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

10341.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10342.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10343.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10344.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10345.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10346.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), 41x29 cm
10347.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Gyula (1926-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes és Művészeti Alap címkéjével, 40,5x50,5 cm
10348.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hévizi Éva (1946-): Emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10349.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth János (1930-): Tavasz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10350.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Hemmert László (1953-2018): Két kéz - egy száj, kívül-belül... (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×29,5 cm
10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hemmert László (1953-2018): Alul, felül...; szerelmeseknek (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
10352.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF