https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2954017
10341
459
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/30), 40x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2773571
10342
459
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819504
10343
459
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2798287
10344
459
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2993840
10345
459
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Auguste Herbin (1882-1960): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x15 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2834276
10346
459
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (23/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (23/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3058511
10347
459
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), 41x29 cm 3078368
10348
459
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Gyula (1926-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes és Művészeti Alap címkéjével, 40,5x50,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078117
10349
459
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hévizi Éva (1946-): Emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077981
10350
459
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth János (1930-): Tavasz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077096
10351
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hemmert László (1953-2018): Két kéz - egy száj, kívül-belül... (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077100
10352
459
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hemmert László (1953-2018): Alul, felül...; szerelmeseknek (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse