Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Hemmert László (1953-2018): Egy kéz, két száj..., de luxe (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
10353.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10354.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10355.

Rufpreis:
2 400 HUF

10356.

Rufpreis:
1 400 HUF

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm
10357.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
10358.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Iván Szilárd (1912-1988): Este. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm
10359.

Rufpreis:
6 000 HUF

10360.

Rufpreis:
12 000 HUF

10361.

Rufpreis:
12 000 HUF

id. Imre István (1918-1983): 1919. márc. 23. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm
10362.

Rufpreis:
2 800 HUF

Imre István (1918-1983): Fehér virágok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 38,5x29,5 cm
10363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Naplemente Rézkarc, papír, jelzett. 11x19 cm
10364.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF