Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077101
10353
459
Hemmert László (1953-2018): Egy kéz, két száj..., de luxe (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
3077225
10354
459
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
2859093
10355
459
2888553
10356
459
2980883
10357
459
24000
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm
3036859
10358
459
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
2995755
10359
459
Iván Szilárd (1912-1988): Este. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x29 cm 3057053
10360
459
3057050
10361
459
2740433
10362
459
id. Imre István (1918-1983): 1919. márc. 23. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm 3033181
10363
459
Imre István (1918-1983): Fehér virágok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 38,5x29,5 cm
3070210
10364
459
Iván Szilárd (1912-1988): Naplemente Rézkarc, papír, jelzett. 11x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF