Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Murányi Imre (-): Lébényi táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. XIX. sz. Dekoratív fakeretben, 36×50 cm
10474.

Rufpreis:
6 000 HUF

10475.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Fekvő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10476.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár V. József (1930-2022): Fénysávok. Nyomdafesték, karton. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Hátoldalán feliratozott. 20,5x19,5 cm
10477.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

M. Horváth István (1952-): Bohócok. Olaj, fatábla, jelzett, sérült, 40×50 cm
10478.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mészáros Lajos (1925-1971): Szolnok. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 42x60 cm.
10479.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Dénes (1947-2000): Erdélyi Ferencesek. Franziskaner in Siebenbürgen. 12 db fametszet, papír. Album kísérőlapján jelzett és számozott (1184.). Kiadói karton mappában.
10480.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Muhits Sándor (1882-1956), 2 db mű: Angyal és jelenet akttal. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 42×29 és 28x17 cm
10481.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
10482.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petra Moll (1921-1989): Zsibvásár. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 20x17,5 cm
10483.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petra Moll (1921-1989): Idegenvezető. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 19x16,5 cm
10484.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mádainé Tóth Katalin (-): Várakozók. Tus, papír. Foltokkal, jelzett, 20x28cm
10485.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF