Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 761
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994149
10719
459
40000
Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag! 3070100
10720
459
Véssey Gábor (1948-): Boldog karácsonyt! Nyomat, papír, jelzett a hátoldalán, 20,5x29 cm 3075529
10721
459
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 44x24 cm Üvegezett fa keretben. Paszpartu kissé foltos. 3071525
10722
459
Váci András (1928-1989): Körhinta. Rézkarc, papír, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30,5×35,5 cm
3059381
10723
459
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép, 1943. Ofszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró sérülésekkel. 42×34 cm
3078515
10724
459
Vadász Endre (1901-1944): Utcai sokadalom. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, körbevágva, 21×30 cm 3001891
10725
459
3001997
10726
459
3003059
10727
459
30000
2940501
10728
459
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2940497
10729
459
40000
Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
2935766
10730
459
Vörös Ferenc (1931-): Zalai falu. Monotípia, papír, jelzett, papírra ragasztva, 7,5x19,5
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF