Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 761

Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag!
10719.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Véssey Gábor (1948-): Boldog karácsonyt! Nyomat, papír, jelzett a hátoldalán, 20,5x29 cm
10720.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 44x24 cm Üvegezett fa keretben. Paszpartu kissé foltos.
10721.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
11

Váci András (1928-1989): Körhinta. Rézkarc, papír, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30,5×35,5 cm
10722.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép, 1943. Ofszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró sérülésekkel. 42×34 cm
10723.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Utcai sokadalom. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, körbevágva, 21×30 cm
10724.

Rufpreis:
5 000 HUF

10725.

Rufpreis:
5 000 HUF

10726.

Rufpreis:
5 000 HUF

10727.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10728.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vasarely Victor (1908-1997): TUPA-2. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TUPA-2. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10729.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10730.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF